Běžný průtokový filtr oleje je schopen odfiltrovat pevné částice větší než ca 25 µm. Je přitom dokázáno, že největší abrazivní (obrušovací) účinky mají částice mezi 5-20 µm. Před těmito nečistotami motor Vašeho auta běžný olejový filtr neochrání!

Běžný průběh cyklu výměny motorového oleje probíhá tak, že po ujetí ca 2.000 km začne docházet k nárůstu koncentrace částic, jejichž velikost se pohybuje právě mezi 5-20 µm. Tento nárůst pokračuje geometrickou řadou až do příští výměny oleje. Během celé této doby dochází k nevratnému obrušování částí motoru, které mají za následek netěsnosti, zvýšení spotřeby, zvýšení hlučnosti motoru a v konečném důsledku i pokles tržní ceny vozu!

S námi dodávanou filtrační jednotkou jsou všechny tyto nebezpečné částice odfiltrovány, takže po celou dobu životnosti auta jezdíte s dokonale čistou olejových náplní, takže nedochází k běžnému opotřebování motoru!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací